Nowy samochód już w remizie

Dzisiejszy dzień zapamiętamy na bardzo długo
W dniu dzisiejszym powitaliśmy fabrycznie nowy samochód ratowniczo gaśniczy na podwoziu marki MAN TGM 13.290 zabudowany przez firmę WISS o pojemności zbiornika wodnego 4000 litrów wody, oraz 400 litrów środka pianotwórczego.
Wartość zakupu samochodu wyniosła 1️⃣ 3️⃣4️⃣3️⃣ 4️⃣0️⃣6️⃣
Samochód został sfinansowany ze środków:
Środki samorządowe Miasto Piła w kwocie 9️⃣0️⃣0️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣
(Zakup pojazdu plus koszty rejestracji i ubezpieczenia pojazdu)
WFOŚiGW w Poznaniu w kwocie 4️⃣7️⃣5️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣
pt. "Zakup fabrycznie nowego samochodu ratowniczo gaśniczego na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej Ratownictwa Wodnego w Pile" Dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu oraz Narodowego Funduszu Środowiska i Gospodarki Wodnej
➡️WFOŚiGW w Poznaniu https://www.wfosgw.poznan.pl
MSWiA w kwocie 2️⃣5️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣
Dziękujemy Gminie Piła za okazane wsparcie, oraz wszystkim osobom za okazywane wsparcie w naszej działalności i włożony trud w pozyskaniu samochodu
W niedługim czasie pojawią się zdjęcia z wyposażeniem pojazdu ☺️

Możliwość komentowania została wyłączona.