Odwiedziny przedszkolaków oraz pikniki

 • 13 maja nasza jednostka uczestniczyła w pikniku z okazji dni munduru na pilskim lotnisku.
 • 17 maja nasi druhowie odwiedzili dzieci z przedszkola. Najlepszą motywacja do działania jest uśmiech dziecka ☺️ Dziękujemy za zaproszenie  
 • Pod koniec maja nasi druhowie odwiedzili przedszkole nr 18. Przeprowadzili pogadankę na temat pracy strażaka, oraz bezpieczeństwa podczas zbliżających się wakacji. ☺️ Dziękujemy za zaproszenie  
 • 27 maja nasza jednostka brała udział w pikniku z okazji dnia dziecka Dla dzieci czekało wiele atrakcji, oraz gier i zabaw.☺️
 • 2 czerwca mieliśmy okazję uczestniczyć w pogadance z dziećmi w przedszkolu nr 14 im. Wróbelka Elemelka. Pogadanka dotyczyła bezpiecznych wakacji, oraz dzieci mogły zobaczyć sprzęt ratowniczy jakim dysponujemy. ☺️ 
 • (3.06.2023) z pewnością na długo zostanie w naszej pamięci. Przed południem wzięliśmy udział w dwóch piknikach z okazji Dnia Dziecka zorganizowanych przez Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego „Zetpezet" oraz Komenda Powiatowa Policji w Pile . Dziękujemy za zaproszenie i z przyjemnością odwiedzimy Was za rok!  
 • W środę 07.06.2023 mieliśmy okazję uczestniczyć w zajęciach z dziećmi z przedszkola nr 14 w Pile.
  Zajęcia dotyczyły przestawienia pracy strażaka, oraz omówienie zasad bezpieczeństwa na zbliżające się wakacje. Dzięki uprzejmości Komenda Powiatowa Policji w Pile zawitali również policjanci na motocyklach, co było niespodzianką dla dzieci. ‍♀️‍

  Następnie tego samego dnia nasi druhowie odwiedzili liceum ogólnokształcące na Pola, w celu omówienia zasad bezpieczeństwa na zbliżające się wakacje. ☺️

 • 19 czerwca mieliśmy przyjemność odwiedzić dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. M. Kopernika w Pile.

  Przeprowadziliśmy zajęcia z udzielania pierwszej pomocy, a także omówiliśmy zagrożenia jakie mogą spotkać nas podczas wypoczynku nad wodą.Możliwość komentowania została wyłączona.