V Puchar Polski Zachodniej w Ratownictwie Wodnym i Działaniach Przeciwpowodziowych

Od 30 maja do 1 czerwca w Bytomiu Odrzańskim odbywał się V Puchar Polski Zachodniej w Ratownictwie Wodnym i Działaniach Przeciwpowodziowych. W zawodach wzięła udział również nasza drużyna w składzie: Wojciech Fiołka, Przemysław Chodynicki, Radosław Kłosiński, Karol Subdarzewski, Mateusz Paszek.

W rywalizacji uczestniczyło 13 drużyn z województw zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Nasi strażacy wygrali trzy spośród sześciu konkurencji: przeprawę przez Odrę, budowę wału przeciwpowodziowego oraz tor przeszkód. Dzięki temu w klasyfikacji generalnej Pucharu zajęliśmy I miejsce i tym samym zdobyliśmy tytuł Mistrzów Polski Zachodniej w Ratownictwie Wodnym i Działaniach Przeciwpowodziowych. Był to doskonały sprawdzań przed mistrzostwami wielkopolski które odbędą się już 8 czerwca.

Tekst: Krzysztof Kobos

Możliwość komentowania została wyłączona.