Uroczyste otwarcie remizy

23 kwietnia nastąpiło uroczyste otwarcie naszej remizy.

W uroczystości wzięło udział wielu szanownych gości oraz druhny i druhowie naszej jednostki. Swoją obecnością zaszczycili nas między innymi : Piotr Głowski, Prezydent Miasta Piły wraz ze swoim zastępcą Wiceprezydentem Krzysztofem Szewcem, Maria Kubica Przewodnicząca Rady Miasta Piły, Andrzej Woźnicki Wiceprezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Poznaniu, Eligiusz Komarowski Starosta Pilski, mł. bryg. Paweł Kamiński Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej, dowódcy JRG 1 i JRG 2 Państwowej Straży Pożarnej w Pile oraz wielu innych znakomitych gości. Podczas uroczystości dokonano wręczenia odznaczeń.

Srebrnym medalem za "Zasługi dla Pożarnictwa" odznaczeni zostali:
- dh Marcin Manthey,
- Piotr Głowski,
- Krzysztof Szewc.

Odznaką "Strażak Wzorowy" odznaczeni zostali :
- dh Monika Kwiatkowska-Świgoń,
- dh Bartłomiej Zwoliński,
- dh Michał Siodła.

Podczas swojego wystąpienia Leszek Szweda Prezes OSP RW w Pile przybliżył zebranym historię naszej jednostki oraz remontowe losy naszej remizy. Po tym wzruszającym przemówieniu, Prezes Leszek Szweda i Monika Kwiatkowska-Świgoń Wiceprezes OSP RW w Pile wspólnie dokonali wręczenia specjalnie przygotowanych podziękowań.

Uroczystego otwarcia naszej jednostki poprzez przecięcie wstęgi dokonali :

- Maria Kubica Przewodnicząca Rady Miasta Piły,

- Marta Kubiak Posłanka na Sejm RP,
- Andrzej Woźnicki Wiceprezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RW w Poznaniu,
- mł. bryg. Paweł Kamiński Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pile,
- Leszek Szweda - Prezes OSP RW w Pile,
- Piotr Głowski Prezydent Miasta Piły,
- Eligiusz Komarowski Starosta Pilski.

 

Po uroczystym otwarciu zaprosiliśmy naszych gości do zwiedzania naszej jednostki.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas wczoraj swoją obecnością 🙂 Dziękujemy każdemu, kto przyczynił się do remontu naszej remizy. Dla nas to był wyjątkowy dzień i na zawsze pozostanie w naszej pamięci ❤

Specjalne podziękowania dla:

Beata Judycka za pyszne ciasta! ❤
Sebastian Maciołek za piękne zdjęcia ❤

 

Obiecujemy, że już niebawem zaprosimy Państwa na dzień otwarty w naszej remizie
 

Możliwość komentowania została wyłączona.