Ćwiczenia zgrywające przeprowadzone przez KP PSP w Pile

W dniu 04 listopada Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pile zorganizowała ćwiczenia pilskiego modułu zaopatrzenia wodnego. Wykorzystując motopompy, przenośne zbiorniki na wodę, węże pożarnicze i armaturę wodną strażacy sprawnie zbudowali zasilanie wodne na odległość 1350 m. Wodę z jeziora Jeleniowego przepompowywano do 13-metrowego bufora wodnego.                                Ćwiczenia na terenie leśnym obserwował bryg. Rafał Mrowiński – Komendant Powiatowy PSP w Pile. W manewrach udział brały jednostki tworzące moduł tj. nasza jednostka oraz: OSP Bąkowo, OSP Brzostowo, OSP Morzewo, OSP Prawomyśl oraz dodatkowo OSP Pokrzywnica i OSP Wyrzysk.

 

 

 

 

Zdjęcia : kpt. Paweł Kamiński KP PSP Piła.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.