Charytatywny Bieg o „Złotą Sikawkę”

Serdecznie Zapraszamy ❗
📢Ochotnicza Straż Pożarna Ratownictwo Wodne w Pile ma zaszczyt zaprosić Państwa, po raz pierwszy na charytatywny bieg o "Złotą Sikawkę". Bieg odbędzie się już 1️⃣8️⃣ września na terenie pilskiego lotniska.
Dystanse jakie będą czekały dla uczestników to: 5,8 km, 10 km. Zapraszamy również osoby na Nord Walking o dystansie 5,8 km.
Trasa Biegu zostanie przeprowadzona ścieżkami leśnymi.🌳🌲
Dla uczestników biegu i marszu piękne pamiątkowe medale🏅
Na miejscu będzie wiele atrakcji tj.: Pokaz sprzętu Pilskie Muzeum Wojskowe, pokaz aut OSP RW w Pile, przepyszna grochówka dla uczestników, oprawa muzyczna , którą poprowadzi Inny Poziom DJ, oraz wiele więcej ! Zapraszamy całe rodziny.👨‍👩‍👧‍👦
📢Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na Remont remizy OSP RW Piła- licytacje, zbiórki i inne pomysły
👉Zapisy i regulamin: https://foxter-sport.pl/charytatywny-bieg-o-zlota-sikawke-2021

Możliwość komentowania została wyłączona.